ORI Makeup Liepājā, sadarbībā ar zviedru zīmolu Oriflame piedāvā:

Bezmaksas konsultācijas:
Visiem mūsu Oriflame centra klientiem kosmētiku pasūtot un saņemot! Skaistumkopšanas atvērtās meistarklases piektdienās no pl.11.oo-13.oo struktūras klientiem
pēc iepriekšēja pieraksta!
Bezmaksas Makeup pakalpojumi Oriflame reklāmas pasākumos, prezentācijās, fotosesijās.

Iepērcies Oriflame E-veikalā!


Maksas pakalpojumi:
  • Makeup kursi.

Centra vadītāja
          Iveta Ruicēna
Mobilais tālrunis         +371 29377728
E-pasts      oricentrs@inbox.lv
Kompānija    SIA Oriflame Latvija Liepājas filiāle
Oriflame centra
darba laiks
  Trešdien 15-18.oo; piektdien 11-13.oo
Adrese    Avotu iela 4 , Liepāja LV- 3401
Makeup kursi
                Pēc pieraksta!

KURSI:

* Paštēla ABC kursi. Individuāla makeup konsultācija ar vizāžistu 1:1 

* Skaistuma pēcpusdiena ar mini pārvērtībām  foto pirms un pēc.

* Mazā Makeup skola. Pieaugušo neformālās izglītības kursi grupā.

* Makeup cenām ir informatīvs raksturs, un tās var mainīties.
Spēkā atlaides VIP klientiem!

Par mani:

Piederu pie laimīgajiem, kuriem darbs ir hobijs! Ieraugu skaistumu, to paspilgtinu un ļauju tam kalpot pēc piederības. Makeup izveidi vairāk uztveru kā Skaistuma terapiju, nevis mākslīgo skaistumu. Svarīgi iedvesmot sievietes noticēt pašas dabiskajam skaistumam, un rūpēs par ādas veselību, veltīt lielāku uzmanību kopjošajai ikdienas kosmētikai! Sievietes šarmu neveido vien atbilstība valdošajiem skaistuma standartiem. Katra sieviete ir īpaša, neraugoties uz svaru, garumu, krunciņām un citiem sabiedrības pasludinātiem vizuāliem niekiem!

Esmu beigusi Rīgas 1. med. koledžu, Starptautisko grima mākslas skolu (Rīga). Mācījusies pie Ievas Edingas, Unas Bernatovičas,Tatjanas Vlasovas, Oriflame Skaistuma Akadēmijā pie Andra Ruskuļa. Apgūti kosmetoloģijas pamati, ādas tipa diagnostika un fizioloģija, krāsu teorija, stilistika, saskarsmes psiholoģija. Regulāri papildinu zināšanas  dažādu zīmolu un profesionāļu meistarklasēs, MuaClub (Maskava) apmācībās. Jau 19 gadus esmu skandināvu zīmola Oriflame kosmētikas un sejas estētikas konsultante, vizuālā tēla stiliste. Šo gadu laikā novadītas neskaitāmas skaistumkopšanas un makeup meistarklases, semināri, veidoti grimi kalendāriem, katalogiem, afišām, pasākumiem.  Realizēti kreatīvi projekti un licencētas skaistumkopšanas apmācību programmas pieaugušo interešu kursu ietvaros gan individuāli, gan interesentu grupās.